Vlahé večery přímo lákají k romantickému posezení na zahradě či terase.

 

Přinášíme Vám pár tipů, jak si takové posezení ještě více zpříjemnit. Vybrali jsme okouzlující zahradní dekorace, se kterými se na terase přímo zabydlíte…

 

Také se Vám občas nechce večer domů, když venku je ještě příjemné teploučko?

 

Zahradu nebo terasu rozzáří magickým světlem zahradní lucerny. Nádherně vypadají zavěšené třeba na stromě. Můžete je však klidně postavit i na zem.

 

Někdo dá přednost jednoduchým skleněným lucernám, jiný lucernám ze zinku či plechu, které jsou zdobené nápaditými prořezy, díky nimž lucerny vytváří po okolí kouzelné tvary. Letošním trendem pro jaro a léto jsou lucerny s orientálním dekorem.

Lucerna Gardenia

Obr. Lucerna Gardenia Cream – 1314 Kč

 

Pokud jste se rozhodli, že venku i povečeříte, oživte stůl originálním prostíráním. Nezapomeňte na papírové ubrousky. Vybírat můžete ze spousty úžasných a nádherně barevných kousků. Jistě si je zamilujete. Skvělá večeře si zaslouží parádní talíře a příbory. Ať už se rozhodnete venku povečeřet, nebo si jen tak posedět, vždycky přijdou vhod mističky plné dobrot. Na své si přijdou milovníci barev i méně nápadných vzorů.

Green Gate prostřeno

 Obr. Prostřeno s Green Gate

 

Sklenička s krajkovým dekoremPříjemně vychlazené víno bude báječně chutnat ze skleniček v romantickém stylu, ale i ze skleniček s efektním stříbrným pruhem, s dekorem bílé krajky či z jednoduchých a elegantních hladkých skleniček.

Na servírování se jistě budou hodit dekorativní podnosy. Vybírat můžete z různých velikostí, tvarů (kulaté, hranaté, oválné) i materiálů (dřevěné, plechové, porcelánové).  

Nezapomeňte na stůl postavit svícny se zapálenými svíčkami. S jejich pomocí vytvoříte krásnou a uvolněnou atmosféru. Překrásně působí třeba svícínky na čajovou svíčku z barevného průhledného skla. Jsou jednoduché a současně elegantní. Nádherné jsou také svícny porcelánové, které se dají použít i jako originální obaly na květináče.

Svícínek Blue IB Laursen
Obr. Svícínek Blue od IB LAURSEN – 59 Kč

 

Na stole by rozhodně neměla chybět váza s čerstvými květinami, případně kytka v květináči.Po báječné večeři, pokud je už chladněji, ale ještě se Vám nechce domů, se zachumlejte do lehkého letního přehozu a můžete pokračovat pozorováním hvězd.

Dáváte-li přednost posezení na zemi, jistě nepohrdnete luxusní piknikovou dekou v praktické tašce. Pro větší pohodlí můžete použít i polštářky.

 

Užívejte si příjemná večerní posezení venku. Nemusí to být jen při speciálních příležitostech, ale klidně každý den.

 

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!