Den matek je svátek, kdy máte možnost z celého srdce poděkovat své mamince za všechno, co pro vás kdy udělala. Tento svátek je rozšířený po celém světě a u nás se slaví vždy druhou neděli v květnu.

Každá maminka si zaslouží nějaký pěkný dárek, a abychom vám jeho výběr usnadnili, připravili jsme pro vás tipy na originální dárky ke Dni matek, se kterými zaručeně nešlápnete vedle. Pojďte se inspirovat.

Šperky a hodinky

1 / Hodinky Cluse La Bohéme Gold white/pink

Náramkové hodinky neslouží pouze jako ukazatel času, ale jsou i výrazným módním doplňkem, který by neměl žádné ženě chybět. Stylové hodinky Cluse La Bohéme v sobě snoubí jednoduchost, eleganci a nadčasovost a také z nich vyzařuje ženskost a jemnost, jež bude vaší mamince slušet. Hodinky Cluse jsou uloženy v hnědém koženkovém pouzdře, a jsou tak přímo předurčeny k tomu, stát se krásným dárkem právě ke Dni matek.

Hodinky Cluse La Bohéme Gold white/pink
Hodinky Cluse La Bohéme Gold white/pink

2 / Náušnice Rings

Své mamince můžete u příležitosti svátku matek poděkovat i prostřednictvím stylového šperku. Krásné kruhové náušnice z pozlaceného kovu zdobené pohyblivými korálky a plíšky budou nádherným výrazným šperkem, který skvěle doladí outfit vaší maminky.

Náušnice Rings
Náušnice Rings

3 / Stojánek na šperky Diamond

Pokud má vaše maminka šperků už moc, můžete jí ke Dni matek darovat elegantního pomocníka, který jí pomůže její drahocenné poklady pěkně uspořádat. Stylový stojánek na šperky by jako velice praktická dekorace neměl chybět na toaletním stolku žádné mamince.

Stojánek na šperky Diamond
Stojánek na šperky Diamond

Kvalitní kosmetika

4 / Dárková sada mýdla a krému na ruce Love Is Enough

S kosmetikou jako dárkem nejen ke Dni matek nikdy neuděláte chybu. Navíc pokud je krásně zabalená. Sada tekutého mýdla a krému na ruce uložená ve skutečně originální krabičce v podobě knihy potěší opravdu každou maminku. Oba přípravky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí a ukrývá se v nich netradiční romantická vůně broskví, vonokvětky a jasmínu doplněná o tóny pižma, citronu a otočníku. Vaše maminka si zaslouží jen to nejlepší!

Dárková sada mýdla a krému na ruce Love Is Enough
Dárková sada mýdla a krému na ruce Love Is Enough

5 / Olejová koupelová esence Rose

I maminky potřebují odpočívat, aby načerpaly sílu do dalších dní. Darujte své mamince k svátku matek růžovou olejovou esenci, která běžnou koupel vmžiku promění v opravdový zážitek. Olej při kontaktu s vodou vytvoří vysoce hydratační pěnu, jež poskytne pokožce vaší maminky skutečnou péči.

Olejová koupelová esence Rose
Olejová koupelová esence Rose

6 / Mýdlové květy do koupele Braids & Blooms

Darujete běžně své mamince ke Dni matek květiny? Zkuste letos malou změnu. Potěšte svou maminku luxusními mýdlovými květy, díky nimž si bude moci užívat příjemný relax v podobě voňavoučké koupele, kdykoli po tom zatouží. Květy jsou baleny v krásné krabičce a stanou se moc pěknou dekorací každé koupelny.

Mýdlové květy do koupele Braids & Blooms
Mýdlové květy do koupele Braids & Blooms

Originální bytové doplňky a dekorace

7 / Skleník na květiny Green House

Miluje vaše maminka květiny? Překvapte ji k svátku matek originálním dárkem v podobě stylového domácího skleníku, jenž se stane úžasným bytovým doplňkem. Do skleníku lze vložit květináčky s rostlinkami a vaše maminka se tak může každý den kochat tím, jak rostliny krásně rostou. Domácí skleník se bude skvěle vyjímat třeba na komodě či na okenním parapetu.

Skleník na květiny Green House
Skleník na květiny Green House

8 / Willow Tree – Děkuji – závěsný

Někdy se nám city nevyjadřují moc snadno slovy. Darujte své mamince ke Dni matek něžnou sošku Willow Tree, která to řekne za vás. Figurka s poselstvím děkuji v sobě ukrývá spoustu vděčnosti a lásky. Uvnitř každé krabičky s figurkou najdete i kartičku, na niž můžete napsat krátké osobní věnování. Závěsná figurka je vyrobena z umělé pryskyřice, která je věrnou napodobeninou dřeva. Figurka bude krásnou dekorací interiéru vaší maminky.

Willow Tree - Děkuji - závěsný
Willow Tree – Děkuji – závěsný

9 / Vonná svíčka ve skle – Merlot a černé třešně

Voňavý dárek k svátku matek v podobě vonné svíčky není až tak neobvyklý, ale vonná svíčka DW Home neobvyklá je. Kalifornští designéři značky DW Home přišli s úžasným nápadem na zužitkování starých lahví od vína. Půlku lahve vylili voskem a originální svíčka byla na světě. Navíc do každé svíčky vložili jedinečnou vůni známé odrůdy vína. Vonná svíčka maminku pohladí po duši a současně se stane krásným bytovým doplňkem a dekorací.

Vonná svíčka ve skle – Merlot a černé třešně
Vonná svíčka ve skle – Merlot a černé třešně

Praktické dárky

10 / Bavlněný přehoz White/black

Patří-li vaše maminka k vášnivým čtenářkám, která knihy prostě miluje, jistě ji potěší dárek ke Dni matek v podobě příjemného bavlněného plédu, do něhož se při čtení bude moci příjemně zachumlat. Stylový bavlněný pléd bude i krásnou dekorací obývacího pokoje nebo ložnice.

Bavlněný přehoz White/black
Bavlněný přehoz White/black

11 / Čajová konvice Élégance

Vaši maminku ke Dni matek také jistě potěší elegantní skleněná konvička na čaj zdobená jemným nápisem. Díky této úžasné konvičce si každý den může vychutnávat šálek lahodného čaje jako v pařížské čajovně, ať už sama, s manželem, nebo se svými kamarádkami.

Čajová konvice Élégance
Čajová konvice Élégance

12 / Černý čaj Paris

Čajovou konvičku můžete stylově doplnit i o krabičku kvalitního a velice lahodného čaje. Černý čaj Paris ochucený karamelem, rybízem a citronovým bergamotem vaši maminku nejen krásně zahřeje, ale i pohladí na duši.

Černý čaj Paris
Černý čaj Paris

Věříme, že jsme vám našimi tipy na dárky ke Dni matek alespoň trochu pomohli. Dárky (nejen k svátku matek) vždy vybírejte srdcem a nemůžete šlápnout vedle. A věřte, že ať své mamince ke Dni matek věnujete jakýkoli dárek, jistě ji nejvíce potěší, že jste na ni nezapomněli.

Přejeme vám nádherně prožitý Den matek s tou nejdůležitější osobou ve vašem životě. 🙂

Lenka & Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!