Pojďte s námi nahlédnout do zákulisí Bella Rose a poodhalit atmosféru, která se ukrývá za každým s láskou nachystaným balíčkem.

Valentýn v Bella Rose

Právě na apríla, 1. 4.,  slaví Bella své osmé narozeniny! Tentokrát jí ale nedáme bonboniéru a hobla. Namísto toho jsme si pro vás připravili malou exkurzi do zákulisí. Na místo činu, kde odpočívají všechny ty Maileg myšky a vzduchem se linou vůně svíček Village Candle a čajů Tafelgut.

Těch 8 let nebylo jen tak ledajakých! Vyřídili jsme pro vás více jak 1 704 700 objednávek a jako dáreček přibalili 12 824 růžových čokoládek a 22 554 voňavých mini mýdel.

Co jsme za ty roky stihli jako team?

 • snědli jsme víc jak 60 narozeninových dortů
 • nazdobili 3 vánoční stromečky
 • 4 x se přestěhovali
 • zúčastnili se 9 veletrhů
 • rozrostli se o 3 drobečky – Radovánka, Maxe a Elišku
 • vyfotili jsme víc jak 100 společných polaroidových fotek
 • a (nejen) na zkrášlení zdí spotřebovali téměř 240 m různobarevných washi pásek
Růžový den v Bella Rose

Jak to všechno začalo?

Na začátku byl sen majitelky Bella Rose zprostředkovat útulný skandinávský styl také českým zákazníkům. Protože je Martina žena činu, nezůstala jen u fantazírování – naložila do auta milovaného manžela, zásobu sušenek i ovoce a vypravila se štěstí naproti. První cesta do Dánska měla jasný cíl – veletrh v Herningu.

Pokud dříve přeskočila jiskra, po první návštěvě Skandinávie bylo jasno – bude to láska! A jak už to tak u každé správné lovestory bývá, neobešla se bez komplikací. Naštěstí Martinu nezastavila minimální znalost angličtiny, nedostatek peněz ani dvě děti. Risk se vyplatil a ještě téhož roku vznikl e-shop s bytovými doplňky v romantickém vintage stylu, který své příznivce lákal především na kuchyňský textil i hravý porcelán značky Green Gate, nápadité bytové doplňky Madam Stoltz a půvabné sošky Willow Tree.

Takhle jsme začínali 🙂

Prostor pro „firemní sklad“ uvolnila nejdříve Martinina šatna, chvilku na to se připojila chodba, obývák a nakonec bylo zboží úplně všude. Po roce bylo jasno – dvě ruce (i přes veškerý zápal) stačit nebudou. Pak už šlo všechno ráz na ráz. Bella získala první oficiální sídlo a hned vzápětí se v něm šťastně zahnízdily první kolegyňky. Dnes je nás už 16 (plus nemalé množství externistů). Dohromady je nám přesně 523 let, ale roztočit to umíme jako zamlada!

Letošní vánoční večírek ve stylu Velký Gatsby

A firemních akcí? Těch bylo nespočet:

 • brečeli jsme v kině smíchy u nové Bridget Jonesové
 • zavařili jsme si hlavy během firemní pevnosti Boyard
 • užili si spoustu letních grilovaček a předvánočního punčování
 • dopřáli si (nejen) snídani v trávě
 • ve sklípku okoštovali ty pravé moravské bobule
 • v kočičí kavárně zase výbornou kávičku a zákusky
 • a husu – tu máme nejraději Na provázku!

All about atmosphere

Jsme tu pro vás 9 hodin denně 5 dní v týdnů. Pohonem nám jsou gumoví medvídci, tortilové chipsy, vlašské oříšky, kvalitní čokoláda, jasmínový čaj a samozřejmě také kafe – týdně vypijeme více jak 140 šálků.

Neexistuje nic, co by dobrý dortík nevyléčil

Neprodáváme brouka v pytli. Jsme banda požitkářů a každý den si v práci dopřáváme drobné radosti – testujeme pro vás na vlastní kůži voňavé krémy, poctivě očicháváme novou kosmetiku a k práci si zapalujeme svíčky všech tvarů, vůní i velikostí.

Baleno s láskou

Ne všechny dny se ale nesou v poklidném duchu. O tom ví své hlavně holky ve skladu, u kterých to občas vypadá jako při výcviku superhrdinů.

Jejich revírem jsou regály plné zboží, balicí pulty a palety plné těch nejžhavějších skandinávských novinek. Jejich tempo je lidským okem téměř nezaznamenatelné (vychystávač zboží nachodí denně až 11 km). Jejich protivníci jsou tupé nože a nával novinek, které nelze nevlastnit. Pracují ve dne (a zdává se jim o tom i v noci). Jejich úkolem je doručit zboží kompletní a v top stavu!

Skladoví skřítci

Daří se jim to skvěle. Denně na cestu k vám vyšlou kolem 250 s láskou balených objednávek. Když je zrovna akce, odchází od nás i více jak 350 balíčků – a to tempo a nasazení by holkám záviděl i Rychlonožka…

Bojujeme ale na všech frontách. Na zákaznický servis připadá v některých předvánočních dnech až 120 emailů a 50 chatových konverzací. Team textařek zase v březnu 2016 pokořil rekord a naskladnil pro vás více jak 1 000 novinek. A kolegyňka Evička se na práci soustředí do takové míry, že už rozkousala 6 Tine K propisek.

Jedeme zkrátka na plný plyn. Ten největší pohon jste pro nás totiž VY – spokojení zákazníci. Na Facebooku je vás už 56 545 – a radost, jakou nám dělá vaše přízeň, pozitivní ohlasy i milé fotky, nenahradí ani ta nejvoňavější svíčka na světě!

Děkujeme vám, že jste s námi a slibujeme, že budeme i nadále dělat maximum pro váš nákup plný atmosféry!

Vendy & Bella Rose

Děkujeme, že jste s námi!

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!