Milujete balení vánočních dárků? Na Bella Rose najdete vše, co budete potřebovat. Pokud je pro Vás balení dárků spíše noční můrou, nezoufejte, máme pro vás tipy, díky kterým to v pohodě zvládnete a zaručeně sklidíte úspěch. 🙂

Přinášíme tipy na snadné a rychlé balení vánočních dárků. Ničeho se nebojte, zvládne to opravdu každý. Není třeba vymýšlet žádné složitosti. 🙂

Naše originální balicí papíry jsou krásné samy o sobě. Jednoduše do nich dárek zabalte, balíček převažte dekorativním provázkem, případně stuhou, a máte hotovo.

 

pap

 

 

Na dárcích se také budou báječně vyjímat dekorativní kolíčky k přichycení jmenovky.

 

kolíč

 

 

K dozdobení balíčků poslouží i látkové, dřevěné, zinkové či keramické ozdoby, které si obdarovaný následně může pověsit na vánoční stromeček.

 

ozdobe

 

 

Asi nejjednodušší způsob, jak zabalit dárek, je vložit ho do papírového sáčku nebo taštičky. Můžete ho přelepit samolepicí jmenovkou nebo použít třeba kousek washi pásky.

sáč

 

 

 

K Vánocům patří vánoční přáníčka

 
Také dáváte přednost klasickým vánočním přáníčkům před přáními elektronickými? Pokud ano, ale nejste si jistí, zda to zvládnete, tak se vám určitě bude hodit úžasný set pro výrobu vánočních kartiček a přání s motivem sněhuláků. Najdete v něm vše potřebné pro tvoření, včetně návodu.

set

 

Nebo můžete zvolit úchvatnou sadu pro vánoční korespondenci v krabičce z tvrdého kartonu. Krabička v sobě ukrývá obálky, přáníčka, štítky a nálepky s krásnými motivy.

 

sada

 

 

Originální přáníčka a visačky vyrobíte i z výkresu a zbytků vánočního balicího papíru nebo pomocí washi pásek. Pokud washi pásky ještě neznáte, jedná se o barevné lepicí pásky vyrobené z rýžového papíru. Velmi snadno se s nimi pracuje a mají spoustu možností využití. V předvánočním období se budou skvěle hodit právě k výrobě přáníček, jmenovek a také při balení dárků.

 

wa

 

 

A nyní už s chutí do toho! 🙂 Veškeré vánoční dárkové obaly a přání najdete zde.

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!