Oslavte lásku a věnujte jí pozornost celý jeden slavnostní den! Ve svém životě ji totiž máme všichni – ať už ji cítíme ke svému partnerovi, ke své mamince, sestře, synovci, vnukovi nebo kamarádce. Láska je totiž univerzální. A můžeme ji vyjádřit slovy, objetím, květinou nebo malým dárečkem. Pokud už pomalu uvažujete nad nějakou tou drobností, kterou byste rádi na svatého Valentýna darovali, přijde vám možná vhod pár tipů, které jsme pro vás připravili.

„Milovat je poznat sám sebe v někom jiném.

Eckhart Tolle

1/ Sklenka na víno Neptej se!

Asi to znáte občas se dostaví den blbec a i když ho nikdo nezval, drží se vás zuby nehty a kazí jinak skvěle naplánovaný den. Svět ale nepadá! Zvlášť, když víte, že nemusíte být na všechno sami. Sklenka vína může ještě zachránit večer a je úplně jedno, jestli vám u ní svítí svíčky a hraje Frank Sinatra nebo jestli sedíte v kuchyni s utěrkou v ruce. Důležitější je, že si máte s kým přiťuknout, a že víte, že vše se vždy v dobré obrátí. Skleničky Neptej se! se proto budou hodit nejméně dvě, výběr vína už je na vás.

sklenka na víno Neptej se!
I ty méně růžové dny můžou skončit hezkým večerem.

2/ Pro mlsné jazýčky…

… aneb láska prochází žaludkem. Nějakou tou vybranou dobrůtkou se totiž nikdy netrefíte vedle. Někdo to rád sladší a potěší ho luxusní marmeláda, sušené ovoce a oříšky, ovocný sirup nebo kvalitní čokoláda. Zastánci slaného zase ocení nejrůznější pesta, tapenády, kvalitní sýr či uzené ořechy. Ty, co je baví vařit, můžete obdarovat ochuceným panenským olejem nebo výběrovou směsí kořenívychutnat si tak radost z dávání hned dvojnásob!

3/ Čajová romance

Láska hřeje na duši, ale stejně tak ji můžete popíjet horkou z hrnečku. Pokud má vaše milovaná osoba ráda čaje, pak víte, po jakém dárku sáhnout. Má ráda ovocné či kořeněné směsi anebo klasický černý čaj? Nakoukněte do jejích čajových dóz a určitě se s výběrem trefíte. A co takhle udělat hned celou romantickou snídani? Na té se budou obzvlášť vyjímat čajové sáčky ve tvaru srdce od Tea Heritage, které zároveň naplní kuchyň vůní jasmínových květů.

zelený čaj s jasmínem Coeur
Někdy stačí jen maličkost…

4/ Figurky Willow Tree

Někdo rád skládá básně, ale možná, že vy raději sdělujete své city beze slov. Pak jsou pro vás figurky Willow Tree z rukou umělkyně Susan Lordi jako stvořené. Všechny pocity, které chcete dát najevo, spatří vaše drahá bytost v jednom pohledu. Každá figurka vyjadřuje určitou emoci nebo lidskou vlastnost a v širokém výběru určitě najdete právě tu, která mluví jazykem vašeho srdce.

willow tree společně
Vyjádřete milované bytosti vaši lásku, péči a důvěru.

5/ Řekněte to přáníčkem

Pokud přece jen rádi skládáte básně anebo chcete druhému napsat něco krásného i bez veršů (ty totiž nejsou zdaleka nutností), sáhněte po pěkném přáníčku. Vaše slova budou moci zůstat na očích a připomínat, jak moc je pro vás daná osoba důležitá. Zkuste to s originálními ilustracemi britské značky HAM, s nápisy od À L’aise nebo s kaligrafií od Ylvy Skarp. Jako třešnička, dámy, pokud chcete svého milého překvapit vážně povedeným kouskem, vyjádřete mu lásku v přání My knight in Shining Armor (Můj rytíř v zářivé zbroji).

6/ Řekněte to… lžičkou!

No tohle! Už jste někomu vyjádřili lásku lžičkou? Že ne? Pak máte jedinečnou možnost tak učinit s postříbřenými vintage příbory La De Da! Living. Obyčejná věc jako lžička totiž dokáže vykouzlit úsměv na rtu, když zjistíte, že je na ní napsáno I love you nebo Spoonful of Love (Plná lžíce lásky). Anglické verze nám ale nestačily a tak vznikla speciálně pro Bella Rose kolekce s českými nápisy: S láskou, Vezmeš si mě?, Mám tě rád, Nejlepší máma, Nejlepší táta a další. Po které sáhnete vy?

la de da! living lžička
A ráno je ještě růžovější…

7/ Darujte vůni

Jazyků lásky je mnoho a dotýkají se všech našich smyslů, příjemnou pozorností tak může být i kvalitní vonná svíčka. Ale pozor, nejedná se pouze o dámskou záležitost. Parfemované svíčky okouzlí i muže, vybírat můžete například u značky SKAND*NAVISK (zkuste vůně HAV nebo SNÖ). Ženy které mají rády květinové odstíny potěší svěží kouzlo pivoněk od Village Candle nebo marocká růže od Tine K Home. Sladkým dezertem vašeho večera může být svíčka Love s vůní cukrového melounu od dw HOME.

Village Candle Fresh Cut Peony
Pivoňky od Village Candle nikdy neuvadají, naopak voní hodiny a hodiny…

Taky máte pocit, že vybírat dárek pro někoho, koho máte rádi, dělá současně radost i vám? Vyjadřujte svoje city plnými doušky a prožijte svatého Valentýna v krásné, láskyplné atmosféře, která se okolo vás bude vznášet ještě dlouho poté…

Kouzelné únorové dny za celou Bella Rose přeje

Anna

 

 

Vytvořte si romantickou atmosféru:

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!