Ať už chceme, nebo ne, letní počasí se nám pomalu ale jistě přeměňuje do podzimních barev, chutí, vůnínálad. Ano, sice více prší a sluníčko už tak nesvítí, ale není důvod smutnit a dávat průchod melancholii. I na podzimu se dá najít spoustu krásných věcí. Ptáte se jakých?

Nám se na podzimu líbí, že se listy stromů zbarvují do oranžových a hnědých tónů, můžeme si pochutnávat na burčáku (přiznáváme se, někdy si pochutnáváme mnohem víc, než je zdrávo 🙂 ) a konečně si můžeme nakoupit hromadu podzimních svíček a postupně si užívat jejich vůni, než je vyměníme za vánoční kolekci. Postupně si připravujeme podzimní dekorace a čekáme, až si budeme moci vyzdobit svůj domov.

Podzimní atmosféra
Zdroj: unsplash

Podtrženo a sečteno, my podzim milujeme a dokázali bychom si o něm s vámi povídat hodiny, ale o tom dnešní článek tak úplně není. Kdepak. Dnes bychom Vám rádi předali naše tipy na 5 podzimních must have nezbytností, které by Vám rozhodně neměly chybět v kabelce. Protože bychom chtěli, aby jste se cítili hezky a mohli si užívat skvělou podzimní atmosféru kdekoliv se budete nacházet. Tak jdeme na to!

Nezbytnost číslo 1: deštník

Podzimní pravidlo číslo jedna: bez deštníku ven nelez! Samozřejmě se i v tomto ročním období najdou slunečné dny, ale znáte to, jistota je jistota. Malý deštník, který se dá složit, vám v kabelce nezabere moc místa a vy ho aspoň máte po ruce kdyby náhodou. Není nic horšího, než když jdete na pracovní schůzku, nedejbože na rande, stálo vás úsilí vytvořit ze sebe reprezentativní osobu a po cestě zmoknete. Jestli také nemáte rádi studený a mokrý pocit, tak šup s deštníkem do kabelky!

Deštníky
I vystřelovací deštník Vás ochrání před deštěm

Nezbytnost číslo 2: toaletní voda

Zde můžeme navázat na předchozí odstavec o pracovní schůzce a rande. Ženy by měly alespoň minimálně dbát na svůj zevnějšekvonět. Tím nemyslíme, abyste se vykoupala v Chanelu, ale rozhodně neuškodí, se čas od času „šplíchnout“ a oživit svoji vůni. Proto mějte třeba malý flakónek toaletky vždy v kabelce a očarujte svojí vůní každého, kdo kolem Vás projde. Úspěch zaručen!

Toaletní vody
Voňavá toaletní voda je také nezbytností do kabelky

Nezbytnost číslo 3: balzám na rty

Další podzimní nezbytností je balzám na rty. Především na podzim a v zimě naše rty dostávají zabrat a je potřeba je opečovávat. Balzám se vleze do každé kabelky a to i do pidi psaníčka, takže o tohle nemusíte mít obavy. Mějte raději obavy o vaše rtíky, které, když nejsou popraskané, ale hydratované, Vás udělají spokojenou a můžete dál rozdávat radost a úsměvy kolem. Šup s balzámem do kabelky!

Balzám na rty
Voňavý a hydratační balzám na Vaše rty

Nezbytnost číslo 4: šátek

Ne nadarmo jsou televizní stanice, právě na podzim, přehlcené všelijakými reklamami na tamty kapky do nosu, tamty prášky na hlavu a tamty zázračně uzdravující prášky na všechno. Lepší je nemocem předcházet a proto si do kabelky přibalte i nějaký ten šátek, do kterého se můžete zabalit, dát si ho pod zadek, nebo ho mít jako ozdobu na krku. Hlavně, ať vás neofoukne!

Šátky
Šátek na krk, přes ramena i pod zadek

Nezbytnost číslo 5: krém na ruce

Stejně jako rty, tak i vaše ruce dostávají po létě pěkný zápřah. A pokud si myslíte, že se na ruce nikdo nedívá… tak dívá! Na podzim je zkrátka potřeba ruce hydratovat, protože v zimě, na tom budou ještě o chlup hůř. Přibalte si do kabelky krém na ruce, kterým si i v případě potřeby můžete máznout suché loktykolena. Navíc, pokud vyberete extra voňavý krém a namažete se jím, tak krásně provoníte i celou místnost. Mmm! Máme odzkoušeno!

 

Krém na ruce
Voňavý krém na ruce

A to je z našeho výčtu podzimních nezbytností do kabelky všechno. Taky se těšíte na podzim jako my? My už si pro jistotu zapalujeme svíčky a krémem na ruce se mažeme jako o závod. Už nám chybí jen ten burčák.

Usmívejte se a šiřte krásnou atmosféru kolem.

Míša a Bella Rose

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!