Konečně je tady léto. Období, na které se všichni těšíme celý rok a už v zimě (ne-li na podzim) spřádáme plány na letní dovolenou. Ani v Bella Rose tomu není jinak. Letos jsme nezaháleli ani trošičku a vymysleli jsme pro vás pár parádních věcí! Jednou z nich jsou naše, s láskou namalované a vytvořené, letní samolepky na motivy Bella Rose, které nám zdobí (nejen) kanceláře a počítače. Máme v plánu s nimi vycestovat do zahraničí a některou z nich tam “lípnout” na sloup. Je to trošku vandalismus, to se přiznáváme, ale máme z nich takovou radost, že by byla škoda je nevzít s sebou! Pokud si na našem e-shopu objednáte některý produkt, pak se na tyto samolepky také můžete těšit – najdete je totiž v každém balíčku a uděláte nám obrovskou radost, když je také vezmete s sebou na dovču a pod hashtagem #bellarosecestuje nám ukážete, kde všude cestují. Nemůžeme se dočkat!

Aby toho nebylo málo, tak jsme dali hlavy dohromady a vymysleli další skvělou věc, která vám zaručeně zpříjemní letní měsíce. Checklist s tipy na letní aktivity, které zvládnou děti i dospělí! A že jich není zrovna málo – je jich celkem 100, takže si z nich vybere úplně každý. Při jejich vymýšlení jsme se často vrátili do svých dětských let. Všechny tipy jsme vymysleli proto, abyste si léto maximálně užili, zažili třeba něco nového, nebo naopak udělali něco, co jste už hodně dlouho nedělali. Rádi bychom, abyste se cítili příjemně, uvolněně a každý letní den si zpříjemnili některým naším tipem.

Naše nejoblíbenější letní radovánky

V Bella Rose milujeme každé roční období, avšak léto je specifické v tom, že nás nutí být pořád venku. Však by byla škoda toho sluníčka a teplého počasí nevyužít, že ano? Tady je našich pár nejoblíbenějších činností, které na létě milujema a podnikáme. Jste zvědaví?

Strávit noc pod stanem nebo pod širákem

Kdo nikdy nestanoval, neví o co přichází. Je to skvělé dobrodružství. Například já vyrážím pod stan vždy na prodloužený víkend a hrozně mě to baví! A nejvíc mě to baví ve chvíli, kdy večer propukne letní déšť a vy sedíte pod stanem a posloucháte, jak kapky bubnují do stanu. To vždycky vytáhneme karty nebo kostky a o zábavu je postaráno.

Stáhnout si appku na geocaching a najít “kešku”

Že jste o této aplikaci do mobilu neslyšeli? To hned napravíme. Hledat “kešky” můžete po celý rok, ovšem v létě je to největší zábava. Klidně pro celou rodinu. Funguje to tak, že pomocí GPS a této aplikace hledáte ukrytý předmět – kešku. Může to být cokoliv. Kešky jsou umístěny převážně na zajímavých místech a součástí je i deník, kam se zapíšete. Je to skvělá zábava pro celou rodinu, vytáhne vás to na procházku a poznáte zajímavá místa. Zkuste to, je to super!

Jet na výlet vlakem

Kdy jste se naposledy projeli vlakem? Někteří z vás jím možná jezdí denně do práce, ale pro někoho to není vůbec běžné. Zkuste toto léto jednou vyměnit auto za vlak a vyrazte na výlet! Řidiči si alespoň odpočinou od řízení a užijí si výhled po krásách okolí. Navíc, pokud byste vyrazili s dětmi, tak jsou ve vlaku speciální samostatné kupé pro rodiny s dětmi!

Půjčit si loďku nebo šlapadlo

Vyjet si na klidnou hladinu, opálit se a prozkoumávat okolí z loďky nebo šlapadla – to milujeme! U nás v Brně se takové šlapadlo nebo loďka dá půjčit například na Brněnské přehradě, kde projížďku doporučujeme všema deseti. Pak už stačí jen hupsnout do vody a popojet na další zajímavé místo.

Jít na film do letního kina

Zkuste si udělat čas a alespoň jeden večer zajít do letňáku, je to bezva zážitek. Přitom můžete sledovat oblohu a kochat se okolní přírodou (pokud se tedy zrovna nepromítá na nádvoří). Náš tip: teple se oblečte, nebo si s sebou přibalte deku, některé letní noci jsou chladnější, tak ať je vám při sledování filmu pod noční oblohou příjemně.

Takové jsou naše top aktivity, kterými si zpříjemňujeme letní dny my. Našli bychom jich ale určitě ještě mnohem víc. Našich 100 tipů, jak si užít nejkrásnější dovolenou najdete kliknutím na obrázek- je ke stažení zdarma! Do kterých se letos pustíte vy? Dejte nám vědět do komentářů nebo se o ně podělte na instagramu pod hashtagem #bellarosezazitky .

To nejkrásnější léto přeje

Michaela a Bella Rose

 

Vyberte si oblíbené doplňky pro nejkrásnější letní dovolenou ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!