Víte jak poznáte, že se blíží polovina února? Už od samého začátku se všude (pomalu, ale jistě) začínají objevovat červená srdíčka, pugéty růží a plyšová zvířátka, která vám vyznávají lásku ve více jazycích. Všechny vaše oblíbené sladkosti bývají v akci, na všech bonboniérách se objevuje nápis “z lásky” a když už jejich koncentrace dosáhne maxima, víte, že 14. únor je tady!

Ti z vás, kteří slaví svátek svatého Valentýna v párech, už jistě mají vše připravené. Nadepsaná přáníčka a plány na neskonale romantický večer. Ale co dělat, když jste zrovna single? My jsme se pro letošní rok rozhodli, že sepíšeme pár tipů právě pro ty, kteří budou slavit letošního Valentýna na vlastní pěst. Pro všechny, kteří své plány zatím nemají a možná by uvítali pár tipů, co by mohli dělat s volným večerem, dnem nebo i víkendem.

Pokud se vám objevila malá vráska na čele, nezapomeňte, že Valentýn je jen jednou ročně a pořádně si to užijte po svém!

Dopřejte si sladkosti! Zdroj: Pinterest

Dospěte spánkový dluh

Určitě si říkáte, že je to maličkost, ale není nic lepšího než se probudit bez opuchlých očí! Proto si tentokrát dopřejte ten luxus a budíka si tentokrát nenastavujte. Až se probudíte, vyrazte na pořádný brunch.

Hýčkejte se!

Není nic lepšího než přijít na jiné myšlenky tím, že si si uděláte čas na všední maličkosti, které vám zvednou sebevědomí. Užijte si SPA den, dejte si masku, udělejte si manikúru nebo navštivte wellness s kamarádkou.

Odměňte se

Pokud vás trápí špatná nálada, vyrazte na nákupy. Pořiďte si kousek po kterém už tak dlouho toužíte a obohaťte svůj šatník. A pokud si kvůli štíhlé linii denně odpíráte kalorie, odměňte i své chuťové pohárky pořádnou porcí brambůrek, zmrzliny nebo třeba velkým talířem vašeho oblíbeného jídla. Pro jednou se nic nestane 🙂

Kalorie si budu hlídat až od zítřka! Zdroj: Pinterest

Zůstaňte offline

Jednou za čas si můžete dovolit nechat pár nepřečtených mailů, případně nezvedat hovory lidem, se kterými jednoduše ten den mluvit nechcete! Uvařte si čaj, zásobte se sušenkami a přečtěte si poslední knihu od vašeho oblíbeného autora.

Nechte se inspirovat uměním

Volný víkendový den přímo vybízí k nevšedním aktivitám. Pokud nejste ten typ, že si ráno uběhnete maraton, k obědu si dáte spinning, vyrazte do městské džungle! Zajděte si do divadla na pořádnou komedii nebo zajděte na výstavu. Jsme si jisti, že dostanete novou energii a spoustu skvělých nápadů.

Co? Kdy? Kde?

Už se vám stalo, že vám unikl koncert nebo událost na kterou jste se těšili jen kvůli tomu, že jste si ji prostě nenapsali do diáře? Napravte to! Vymezte si chvilku, prohledejte internet i sociální sítě a naplánujte si to.

Zapište si všechny události. Zdroj: Pinterest

Výlet je vždycky dobrý nápad

Cestováním člověk přichází na jiné myšlenky, proto jsou výlety jedním z nejlepších způsobů, jak si pročistit hlavu. Levné letenky třeba na víkend v Římě lze najít každou chvíli, takže vezměte svou kamarádku a vyrazte objevovat!

Potěšte své blízké

Víte o někom, kdo potřebuje potěšit? Kdy je lepší čas někomu projevit lásku, než právě na Valentýna! Navštivte prarodiče, přineste kamarádce květinu nebo zajeďte za rodiči na chatu a užívejte si den s lidmi, které máte rádi.

Dejte si drink

Proč si jen tak nevyrazit? Pěkně se oblečte a s novým účesem vyrazte do víru velkoměsta. Vaši přátele vás ve štychu určitě nenechají. Pro ty otrlejší z vás, porozhlédněte se ve vašem městě po večírku pro singles a trochu si zaflirtujte!

„Tak na toho Valentýna“ Zdroj: Pinterest

Filmový maraton

Máte svůj oblíbený seriál, který vás nikdy neomrzí? Nyní máte ideální příležitost! Objednejte si jídlo, vybavte se brambůrky a zkoukněte ho znovu! A pokud neholdujete seriálům, máme pro vás pár tipů na filmy, které musíte vidět.

 • Deník Bridget Jones
 • Prázdniny
 • Thelma a Louise
 • Svatba mého nejlepšího přítele
 • Kamarád, taky rád
 • Chceš mně, chci tě
 • Něco na té Mary je
 • Prostě sexy
 • Love song
 • Hříšný tanec
 • 500 dní se Summer
 • Láska nebeská
 • Divočina
 • 10 důvodů proč tě nenávidím
 • Rozchod
 • Věčný svit neposkvrněné mysli
 • Kopačky
 • Jak ztratit kluka v 10 dnech
Uspořádejte filmový večer! Zdroj: Pinterest

Doufáme, že si váš den náležitě užijete a naše doporučení budete kombinovat dle libosti. My vám přejeme, abyste tento den prožili s hlavou v oblacích a s úsměvem na rtu, a to i když jste single. Prozraďte nám vaše plány a pokud máte nějaký film, který vás vždycky zaručeně dostane, podělte se o něj s námi.

Za celý tým Bella Rose,

Nikola

 

Máme pro vás pár drobností, které vám tento den jistojistě zpříjemní ♥

Líbil se vám článek?
Sdílejte ho s přáteli!